پیشرفت والیبال ایران به دور نهایی لیگ ملت ها با پیروزی بر صربستان

به گزارش ایسنا، از روزگار ۱۸:۳۰ امروز (جمعه) ۷ آماج ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال ایران در مقدماتی ورزش هفته پنجم (پایانی دور ابتدایی) لیگ امت های ۲۰۱۹ داخل بلغارستان بوسیله مصاف تیم ملی صربستان رفت و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید. آویشن ملی ایران با کسب ۱۱ برد از مجموعه ۱۳ ملاقات خود در دور نخستین ۳۳ امتیازی شد و جواز حضور در دور نهایی مسابقات بوسیله میزبانی شیکاگو را بوسیله مشت آورد.

تیم ملی ایران با ترکیب میلاد عبادی پور، سعید معروف، خداوندگار محمد موسوی، امیر غفور، علی شفیعی، محمدرضا جناب پور (لیبرو ) و پوریا فیاضی ورزش را آغاز کرد و آویشن ملی صربستان همچنین با ترکیب اوکولیچ ، پتریچ ، لازار ، پکوویچ (لیبرو )، جووویچ ، لوبوریچ و لیسیناچ به مصاف سرو قامتان ایران رفت.

ست اول: ۲۵ – ۲۳ ایران
دو آویشن به صورت سرمد پای بازی را آغاز کردند، اما در ادامه این ایران وجود که با درخت سرو خوب فیاضی قبض صربستان را دستخوش دشوار کرد و ۴ – ۲ از هماورد پیش افتاد. درون ادامه صرب ها عملکرد بهتری در شیار سرویس داشتند تا ورزش درون تشخیص ۶ مساوی شود. در ادامه با به بیرون رفتن سرو میلاد عبادی پور صربستانی ها ۸ – ۷ حین قرار متخصص فاتحه را کسب کردند. روی تجلیل های سرعتی سعید معروف دفاع صربستان بارها جا ماند اما عملکرد بازیکنان ایران داخل خط سرویس خوب نبود. در حالی که صربستان فرصت افزایش تباین را داشت، پس از یک رالی قشنگ ایران نمره ۱۲ را تصرف کرد تا دو آویشن تو امتیازات ست نخست برابر باشند. در ادامه ایران توانست با سرویس های خوب عبادی پور ۳ پوئن متوالی را کسب کرده و ۱۶ – ۱۴ دم صبر متخصص دوم را از آن خود نرم.

با ورود دو آویشن به زمین ایران عملکرد خوب خویشتن درون اخذ های فاتحه را ادامه رحم و در نهایت با درخشندگی محمد موسوی درون حملات و خط سرویس، ۲۰ – ۱۷ از منافی پیش افتاد تا صرب ها درخواست حین قرار کنند. با اول دوباره بازی عملکرد صرب ها درون کوفتن سرو بهتر شده و با تصرف ۳ نمره متوالی بازی را درون تشخیص ۲۱ به تساوی کشاندند تا کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کند. با ورود دو تیم به زمین عملکرد خوب ایران در دریافت اول و دفاع روی تبر بهتر شد و ۲۳ – ۲۱ از صربستان پیش افتاد. ایران اختلاف دو امتیازی را حفظ کرده و ۲۵ – ۲۳ ست فاتحه ورزش را با چیرگی پشت قانون گذاشت.

ست دوم: ۲۶ – ۲۸ صربستان
با شروع ست دوم صرب ها عملکرد بهتری در زدن سرویس داشتند و ۳ – ۲ از ایران پیش افتادند. با سرویس های خوب فیاضی ایران در نمره ۶ بازی را به همسانی کشاند. وقت استراحت فنی مقدمه این ست با تشخیص ۸ – ۷ به سود صرب ها کسب شد. با ورود مجدد تیم ها بوسیله زمین صرب ها با دو امتیاز از ایران پیش افتادند، اما با دو سهو بازیکنان صرب درون کوفتن درخت سرو و دفاع روی تور ورزش در امتیاز ۱۰ هم ارز شد. با درخشش امیر غفور در خط سرویس، ایران ۱۵ – ۱۳ از بلغارستان پیش افتاد و در ادامه بی قراری توانست ۱۶ – ۱۴ ثانیه استراحت فنی دوم را از آن خود کند.

با ورود دو تیم بوسیله زمین ایران توانست فاصله دو امتیازی را ابداع کند اما در دنباله صربستان با دو امتیاز از ایران پیشی گرفت. تو امتیاز ۲۳ ایران بازی را به تساوی کشاند تا دو آویشن به صورت پایا پای تا امتیاز ۲۵ پیش بروند. در دنباله صربستان توانست با کسب دو نمره متواتر ۱۶ – ۲۸ ست دوم بازی را با پیروزی تعاقب سر بگذارد.

ست سوم: ۲۵ – ۲۲ ایران
با شروع بازی در ست سوم، صرب ها عملکرد خوب خویشتن درون کوفتن سرویس را امتداد داده و ۴ – ۳ از ایران پیش افتادند. در امتداد این ایران وجود که عملکرد بهتری در شهود اول و زدن درخت سرو توسط موسوی داشت و ۸ – ۵ ثانیه استراحت فنی ابتدا را از آن خود کرد. با تک دفاع فوق العاده شفیعی و به بیرون رفتن آبشار بازیکن صربستان، بور دو آویشن بوسیله ۵ امتیاز افزودن یافته و ایران ۱۰ – ۵ از حریف پیش افتاد تا صرب ها درخواست دم استراحت کنند. صرب ها با تصرف ۳ امتیاز متوالی فاصله را کاهش دادند، اما با درخشش بازیکنان ایران در ستاندن های مقدمه و در خط حمله، ایران فاصله را به ۶ امتیاز افزایش داده و ۱۶ – ۱۰ لحظه صبر متخصص دوم را هم از آن خود کرد.

با دخول دو تیم بوسیله زمین شیار حمله تیم صربستان با درخشش لیسیناچ خطرناک زیرفون شد، ولی ایران همچنان ۱۹ – ۱۵ تفوق خود را حفظ کرد. در ادامه صربستان با درخشش لیسیناچ فاصله را به ۳ امتیاز کاهش داد تا تو امتیاز ۲۰ – ۱۷ کولاکوویچ درخواست وقت صبر کند. با سرو خوب امیر غفور پس از دریافت ناتوان بازیکنان صربستان توپ به زمین ایران بازگشت تا مشهور با یک جای خالی ایران را ۲۳ – ۱۹ پیش انداخته و تباین را به ۴ تشخیص افزایش دهد. صرب ها با کسب دو امتیاز متواتر فاصله را کاهش دادند تا در تشخیص ۲۴ – ۲۲ کولاکوویچ در گرایش ثانیه استراحت کند. با ادخال دو آویشن به زمین روی حرکت سرعتی معروف و موسوی ایران ۲۵ – ۲۲ ست دوم بازی را برد تا مجموعاً دو بر یک از صربستان پیش بیافتد.

ست چهارم: ۲۵ – ۱۹ ایران
با شروع بازی درون این ست با درخت سرو های خوب کریسمانوویچ صربستان ۳ بر صفر از ایران پیش افتاد، اما با درخشش موسوی داخل دفاع روی تیشه ایران فاصله را بوسیله یک امتیاز کاهش داد. در دنباله ایران همچنان با به کارگیری سرعت درون خط حمله ورزش را در امتیاز ۷ به تساوی کشاند، ولی این تیم صربستان بود که ۸ – ۷ ثانیه صبر فنی اول را از آن خویشتن کرد. با ابتدا مجدد بازی دو آویشن به صورت ابدی پای پیش رفتند تا اینکه صرب ها ۱۲ – ۱۱ از ایران پیش افتادند. درون نهایت ایران برای نخستین در این ست با تشخیص ۱۴ – ۱۳ از صربستان پیش افتاد. پس از یک رالی زیبا که ۱۴ ثانیه طول کشید، ایران ۱۶ – ۱۵ لحظه قرار فنی دوم را از آن خویشتن کرد.

با دخول دو تیم بوسیله زمین ایران با درخشش میلاد عبادی پور در ستاندن های اول و هنرمندی نامدار در دادن پاس های سرعتی، فاصله را به دو نمره افزودن داده و ۱۹ – ۱۷ از صربستان پیش افتاد. با درخشش غفور تو خط سرویس بور دو آویشن به ۳ امتیاز رسید تا سرمربی صربستان داخل اشتیاق وقت فراغت درنگ. با نخست مجدد بازی درخشش موسوی درون دفاع روی تیشه ادامه داشت تا اینکه ایران ۲۵ – ۱۹ صربستان را داخل ست چهارم شکست داده و داخل مجموع ۳ به خشکی امدن یک قهرمان این ورزش شد.

تیم ملی والیبال ایران فردا از ساعت ۲۲:۱۰ برابر بلغارستان میزبان بوسیله میدان می رود که با توجه به موکد شدن حضور ایران درون دور نهایی باید دیدن تدبیر کادرفنی در بازی برابر مدل هفته آخر دور اولیه چیست.

انتهای پیام