پوما ملکی هوشمند خویشتن را با بند خودکار معرفی کرد

شرکت پوما جدیدترین کفش هوشمند خود را با بند خودکار معرفی کردن کرد. این کفش Fit Intelligence یا به اختصار «FI» اشتهار دارد؛   کفشی که نبوغ همراهی بوسیله تلفن های هوشمند را دارد و رقیبی جدی بخاطر کفش Adapt B B شرکت نایک محسوب می شود. پوما اولین اولاد از موزه های هوشمند خود را در سال ۲۰۱۶ عرضه کرد؛ اما بوسیله گفته ی آن ها، ارسی هوشمند جدید از بالاترین سطح تکنولوژی یکروز مند است که انگیزه می شود بوسیله خوبی با پای کاربر سازگار شود.

مقاله های مرتبط:آینده ملکی های مجهز به بند خودکار نایک

FI با اتومبیل کوچکی که روی زبانه کفش قرار دارد فقره می بطی ء. کاربر می تواند به وسیله تلفن هوشمند یا زمانه اپل خود میزان سفتی کفش را تنظیم کند. این کفش ظاهرا می تواند خلال زمان خویشتن را با شکل پای کاربر تطبیق بدهد.

کفش هوشمند FI در سال ۲۰۲۰ به طور عمومی عرضه خواهد شد. شرکت نایک با نمایش کفش دارای سد خودکار خویشتن در ماه ژانویه، تو این زمینه از پوما پیشی گرفت. براساس گزارش ها، ارسی هوشمند نایک دائما در طول روز خویشتن را تنظیم می کند تا با پای کاربر منطبق بماند. متاسفانه این بار تیمار این نوع ملکی در پیمانه پای خانم ها مخلوق نشده و کوچک ترین اندازه موجود ۳۹ است.

  بیشتر بخوانید:سامسونگ: عهد گوشی های هوشمند در پنج سال آینده فرجام می یابدقابلیت امتیاز افت اپل واچ سری 4 جان پیر زن ۸۷ ساله را نجات دادشیائومی می بند 4 معرفی شد؛ نمایشگر رنگی، معاون صوتی و توان بیشترگجت پوشیدنی آمازون احساسات کاربر را از روی نوا تشخیص می دهداپل؛ برترین انبازی فروشنده محصولات پوشیدنی در سه ماهه پایانی سال 2018