<br /> <b>Warning</b>: file_put_contents(logs/1568468281-6502-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in <b>/home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php</b> on line <b>32</b><br /> اپل واچ 5 معرفی کردن شد؛ بدنه ی جدید و پر اب اسباب قوی تر

Warning: file_put_contents(logs/1568468280-5164-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php on line 32
مقاله ی مرتبط:قیمت و تاریخچه عرضه ی اپل واچ 5 مشخص شدآیپد 10.2 اینچی و ۳۲۹ دلاری اپل رونمایی شد

از ابتدای معرفیاپل واچ، این ساعت هوشمند به سرعت توانست خود را تو دل کاربران جای دهد و خود را در رتبه ی نخست پرفروش ترین ساعت های مچی گیتی قرار دهد؛ اتفاقی که با محضر بازیگران دیرینه کاری چون شایسته کردن سازان سوئیسی، در رویت بسیاری از کارشناسان ناممکن دیده می شد.

سال گذشته کوپرتینونشین ها با بهبود طراحی ظاهری و ارتقای قابلیت های سخت افزاری در اپل واچ ۴ توانستند به موفقیت چشمگیری مشت پیدا کنند؛ بوسیله سیاق ای که بسیاری از صاحب نظران، عرضه ی اپل واچ ۴ را به انقلابی بی صدا شبیه سازی کردند.

حال یک سال از آن زمان گذشته و اپل در رویدادی که امروز برای معرفی آیفون های جدید برگزار کرد، اپل واچ ۵را معرفی کرد؛ دستگاهی که اگرچه مانند نسل قبلی تغییرات ظاهری چشمگیری نکرده است، ازحیث سخت افزاری گشایش هایی به ارمغان آورده است.

نمایشگر هموار روشن، قطب نمای داخلی، امکان برقراری بین المللی مناسبت با مراکز اورژانس داخل زیاد از ۱۵۰ قلمرو بدون نیاز به آیفون تنها بخشی از قابلیت های جدید ساعت هوشمند جدید کوپرتینویی ها را تشکیل می دهد. 

خوشبختانه تغییرات عزب به سرنوشت ابدار افزاری اختصار نمی شود واپل واچ ۵ در طعم جزیی های جدید و برای اولین بار در بدنه ای تیتانیومی دردسترس فرع مندان قرار می گیرد.

جف ویلیامیز، مدیر ارشد عملیاتی اپل درباره ی سلسله جدید اپل واچ می گوید:ما شاهد تأثیر معنادار اپل واچ روی مشتریانمان بوده ایم. تعامل یکپارچه بین ابکی افزار و درنگ افزار تجربه ی گشایش یافته ای را به همراه می آود تا ساده تر فعالیت کنید، آسان پر حرارت با دوستانتان درون بستگی باشید و مرده خیس درباره ی مفروضات حائزاهمیت مقدمه شوید.نمایشگر رتینا هموار هویدا

اپل واچ اینک درون رله پنجم از نمایشگر همواره بی پرده نصیب می برد؛ بنابراین تو هر لحظه کاربران می توانند زمان و اعلانیه های دریافتی را روی صفحه عرضه دستگاه مشاهده کنند. برخلاف نسل های پیشین که درصورت لیس استفاده از دستگاه، صفحه عرضه به رخ تمام تسکین می شد، زمان حال در اپل واچ ۵ تماشایی نمایش برخی اطلاعات اولیه نظیر زمان و اعلانیه ها خواهیم بود. 

ویژگی اشاره شده به لطف به کارگیری درایور ورق ارائه جدیدی سهل شده است. همکاری حسگر انتظام تلالو با جزء سخت افزار باعث شده تا توان نمایشگر هموار صریح به اپل واچ سری ۵ راه نمایان کند. نکته ی حائز اهمیت درباره ی قابلیت اشاره شده اینکه با بهترین سازی های صورت گرفته داخل کاربرد انرژی، همچنان شاهد شارژدهی ۱۸ ساعته باتری داخل سلاله جدید ساعت هوشمند کوپرتینویی ها هستیم. برای رسیدن به این مهم بدون خلق کردن تغییرات سخت افزاری داخل قسمت باتری، تمامی واچ فیس ها و بخش های یواش افزاری watchOS برای تعامل بهتر با صفحه نمایش، بهینه سازی شده اند. 

دیگر نکته آنکه اپلیکیشن رصدکننده فعالیت های بدنی کاربران نیز بوسیله روزرسانی شده تا داده ها و داده ها ورزشی را به رخساره آنی روی صفحه نمایش دهد.

با این حال، فرمان بوسیله همین جا ختم نمی شود؛ زیرا درون اپل واچ ۵ از فناوری جدیدی تحت معروفیت LTPO استفاده شده که بسته به شرایط، بها نوسازی تصویر را از ۱ تا ۶۰ هرتز متغیر می سازد.سبب یابی و مسیریابی

به روزرسانی استعداد های مکانی تو اپل واچ ۵ ابزار های جدیدی را در وارستگی کاربران قرار داده تا درطول روز از آن استفاده کنند. قطب نمای داخلی و اپلیکیشن نقشه به روز شده به افراد اجازه می دهد تا اطلاعات بیشتری درباره موقعیتشان و راهی که در پیش گرفته اند، کسب کنند. قطب نمای داخلی اپل واچ ۵ اکنون حرمت و طول جغرافیایی، ارتفاع و شیب را نیز اندازه گیری و نمایش می دهد. 

اهالی کوپرتینو برای عرضه اختلاف های ایجادشده در این بخش، واچ فیس های خویشتن را نیز بوسیله روزرسانی کرده اند تا اطلاعات جدیدی که ازطریق راهنما نما شهود می شود، بخاطر کاربران مشخص سازد.ربط بین المللی با مراکز اورژانس

برای ایمنی بیشتر دربرابر صدمات احتمالی، نبوغ تماس با مراکز اورژانس اکنون تو بیش از ۱۵۰ قلمرو پشتیبانی خواهد شد؛ بنابراین برای مناسبت با اورژانس دیگر نباید داخل کشور های گزیده شده ی اپل صبر داشته باشید؛ زیرا از این پس در هر عمه ای که باشید، اپل واچ ۵ با اطلاع راه ارتباطی با مراکز اورژانس آن منطقه، مستقیماً شما را به پرسنل پزشکی همواره می بطی ء. 

توجه داشته باشید که قابلیت اشاره شده درصورت تشخیص سقوط از اوج به رخ خودکار با مراکز اورژانس تماس خواهد گرفت ؛ البته برقراری مناسبت با مرکز اورژانس منوط به لیس تحرک تو دقایق بدوی پس از کمبود است.جسم ی تیتانیومی

افزون پهلو ویژگی های بالا، کوپرتینویی ها برای نخستین بار اپل واچ را در بدنه ی تیتانیومی نیز روانه ی راسته خواهند کرد؛ آلیاژی که باوجود استحکام بیشتر، معادل کمتری درون مقایسه با قد ی فلزی دارد. چنانچه دلبستگی مند بوسیله تهیه این نسخه هستید، می توانید آن را تو دو رنگ کِرِم و خاکستری فضایی تدارک کنید.

مقاله های مرتبط:آیفون 11 اپل با تعبیر طراحی طایفه قبل، ولی تکامل یافته تر معرفی کردن شدآیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس معرفی کردن شدند؛ دوربین سه گانه درون کالبدی آشنا

با این حال، بخاطر طرفداران آلیاژ های دیگر، همچنان اپل واچ ۵ درون قالب بدنه آلمینیومی، فلز ضدزنگ و سرامیکی دردسترس راحتی دارد. توجه داشته باشید که این بار بدنه ی آلمینیومی اپل واچ ۵ به قیافه طولانی و ۱۰۰درصدی از آلمینیوم سری ۷۰۰۰ بازیافت شده مصنوع شده است.

نسخه ی پایه ی اپل واچ ۵ مجهز بوسیله قطب نمای داخلی با قیمت ۳۹۹ دلار و نسخه ی Cellular این گجت با استعداد برقراری ربط با قیمت ۴۹۹ دلار روانه ی بازار خواهد شد. 

داخل امتداد شما را به تماشای ویدیوی رسمی معرفی کردن اپل واچ سری ۵ و ویدیوی تبلیغاتی اپل با نشانی «Dear Apple» دعوت می کنیم.

چنانچه پخش حی ی رویداد اپل را از مشت دادید، می توانید خلاصه ی جلسه را از اینجا تماشا کنید.بیشتر بخوانید:مقایسه وزن نسخه تیتانیومی و فلزی اپل واچ 5اپل، گوگل را به اندیشه تشویش پراکنی در میان کاربرانش موردانتقاد قرار دادعرضه زمانه های هوشمند هیبریدی Misfit با طعم جزیی های جدیدآیفون 11 پرو داخل بنچمارک گیک بنچ رکوردشکنی کردتأیید ضمنی هدست واقعیت افزوده اپل در یک اسکرین شات