برد آرسنال و باختن لاتزیو و ترابزون در هفته اول لیگ اروپا

به گزارش ایسنا، آرسنال مقابل آینتراخت فرانکفورت به پیروزی رسید، لاتزیو مغلوب کلوژ شد، سویا توانست قره باغ را انقراض دهد و ختافه هم از سد ترابزون اسپور گذشت.

در بازی آویشن های لاتزیو و کلوژ، آویشن رومانیایی توانست دو بر یک از بند آویشن قدرتمند لاتزیو بگذرد. این درحالی است که آمار ورزش به صرفه لاتزیو بود اما این تیم ایتالیایی تو آخر سه تشخیص این بازی را از دست رحم.

درون دیگر بازی بنیادی این هفته، توپچی های لندن سه گانه به خشکی امدن صفر مقابل آینتراخت فرانکفورت به پیروزی رسیدند. تراب های این بازی را اوبامیانک، ساکا و کرهء هوا ویلوک وارد دروازه این آویشن آلمانی کردند. البته دقیقه ۷۹ بازی غصه فرانکفورتی ها یک اخراجی دادند تا ۱۱ دقیقه سرمد باقی مانده ورزش را ۱۰ نفره ادامه دهند.

بازی تیم های ختافه و ترابزون اسپور هم با یک گل به صرفه تیم اسپانیایی به اتمام رسید. در این رقابت، مجید حسینی، مدافع لژیونر ایرانی ۹۰ دقیقه درون ترکیب ترابزون اسپور بازی کرد.

نیز در دیگر بازی بنیانی امشب تیم سویای اسپانیا بازی مرحمت در مقابل قره باغ از خود نشان داد و با سه گانه گل سه تشخیص این بازی را بوسیله مشت آورد. هر سه گل ورزش تو نیمه دوم به محصول رسید.

انتهای پیام