ابتدایی زمانه هوشمند پوما مبتنی بر Wear OS معرفی کردن شد

طراحان ساعت های هوشمند بازار عموما به توسعه ی گجت های پوشیدنی مجهز به حسگرهای پایش ضربان بیرونی و مقاوم دربرابر نفوذ کردن آب توجه نشان می دهند؛ اما به دلیل طراحی این طور ساعت هایی، عموما برای استفاده داخل تالار های ورزشی مناسب نیستند.

ظاهرا پوما راهکاری برای ورزش کارانی ارائه کرده است که به استفاده از زمانه های هوشمند با بند فلزی و طلایی حین تمرینات وزنه برداری یا تمرینات مخصوص کاهش کمیت گرایش ندارند. نخستین زمانه هوشمند پوما مبتنی بر جهیز عامل Wear OS گوگل، می تواند گجت مفت برای این طور ورزش کارانی باشد. 

مقاله های مرتبط:برترین ساعت های هوشمند ۲۰۱۸ساعت هوشمند Polar Ignite در رنگ های جدید شناساندن شد

ساعت هوشمند پوما شباهت زیادی به روزگار هوشمند درخت خرما دارد و با اندازه های مختلف مچ دست کم ارزش است. پوما بدوی گجت پوشیدنی خود را با ترا شه ی اسنپدراگون Wear 3100 کوالکام به بازار نمایش خواهد کرد. بااین حال برضد شایسته کردن هوشمند فسیل Gen 5، زمانه هوشمند پوما از حجم ذهن ی رم ۵۱۲ مگابایتی و ظرفیت حافظه ی تویی چهار گیگابایتی یکروز می برد؛ درنتیجه، مقصود نمی جوی عملکرد خرسند بخشی را بتواند بوسیله نمایش بگذارد. حسگر پایش ضربان قلب درون سرنوشت پشتی بدنه ی روزگار و GPS داخلی در داخل بدنه ی زمانه استراحت داده شده است؛ ازاین رو، کاربران حاجت نخواهند داشت گوشی هوشمند بخاطر دسترسی بوسیله اطلس همراه داشته باشند. 

بدوی شایسته کردن هوشمند پوما اندام ی ساخته و سبک و نقشه کشی کاربرپسندی دارد. لبه های نمایشگر از جنس نایلونی و قاب زمانه نیز آلومینیومی است. صفحه ی بزرگ شایسته کردن حالت بافت مانندی دارد و لوگو پوما نیز درون سرنوشت بالای آن قرار داده شده است. با چرخاندن تاج ساعت هوشمند، کاربران می توانند به منو روی نمایشگر دسترسی روبرو کنند. 

سد این گجت پوشیدنی از جنس سیلیکون است و در قسمت زیرین بند، کانال هایی برای عبور جریان هوا و جلوگیری از تعرق کاربر تو رویت اندوهناک شده است. ساعت هوشمند جدید درون رنگ های مشکی و سفید و زرد به بازار نمایش خواهد شد.

همان طورکه گفته شد، پوما نخستین ساعت هوشمند خویشتن را با سیستم عامل Wear OS بوسیله بازار عرضه می کند؛ درنتیجه، کاربران می توانند از گوگل اسیستنت و گوگل پی (Google Pay) و گوگل فیت (Google Fit) برای پیگیری تمرینات ورزشی استفاده کنند. افزون براین، پوما ساعت هوشمند خود را با مجموعه ای از واچ فیس های جدید به بازار عرضه می بطی ء. ممکن است کاربران مقیاس Scorecard را دیده باشند که درکنار زمانه می تواند داده های مربوط به تناسب اندام و نبض قلب را نشان دهد. 

زمانه هوشمند پوما به اپلیکیشن هواشناسی و اسپاتیفای بخاطر گوش دادن موسیقی مجهز است و صرف دیدن از اینکه گوشی هوشمند کاربر اندرویدی است یا iOS، می تواند به آن متصل شود. کام می جوی اولین روزگار هوشمند پوما نوامبر (آبان و آذر) ازطریق وب سایت پوما و سایر فروشگاه های تکه فروشی با بها ۲۷۵ دلار دردسترس کاربران قرار گیرد.   

بخاطر مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به ورق اختصاصی IFA 2019 رجوع کنید.بیشتر بخوانید:Pine64 به زودی روزگار هوشمند PineTime Linux را با ارزش ۲۵ دلار معرفی می کندنگاه نزدیک ویدئویی به گوشی های خانواده میت 30 و ساعت هواوی واچ GT 2هواوی واچ GT 2 با نمایشگر همیشه مشهود و عمر باتری دوهفته ای معرفی کردن شدتصاویر جدیدی از هواوی واچ GT 2 پیش از شناساندن پیدا شدمصاحبه با مدیرعامل مشارکت Razer؛ از پروژه ی آتنا، AMD و تاسیس تُستِر تا چرخ زدن داخل فیسبوک