تصاویر جدیدی از هواوی واچ GT 2 پیش از معرفی کردن مشهود شد

هواوی واچ GT 2 که بوسیله زودی معرفی خواهد شد، صرفا یک ارتقاء باطراوت افزاری خواهد وجود و مراد نمی رود که ازلحاظ معنوی تماشاگر اختلاف مشهودی در این قبیله باشیم. به احتمال زیاد، این شایسته کردن هوشمند یکی از نخستین دستگاه هایی خواهد بود که با سیستم عامل عام هواوی موسوم به هارمونی OS روانه بازار می شود. 

امروز، Evleaks به عنوان یکی از مشهورترین افراد تو معلوم کردن خبرهای حوزه ی فناوری، تصاویر جدیدی از هواوی واچ GT 2 را داخل حساب توییتر خود منتشر کرد که محصول چینی ها را درون رنگ جزیی ها و بند های مختلف به تصویر می کشد؛ نیز در این تصاویر تماشاگر مدل سازی ۲ دکمه ای و وجود حسگر خیز سنج هستیم.

مایه موردبحث در رنگ های مشکی، خاکستری و طلایی با بند پلاستیکی روانه ی راسته خواهد شد؛ ولی اگر از بند های پلاستیکی بیزار هستید، چینی ها برای اثر جزیی های طلایی و مشکی حق تفویض بند فلزی را نیز درون اختیارتان فراغت خواهند دادند. 

توجه داشته باشید که از بین میزان های یادشده، معیار مشکی با بند فلزی، عزب نسخه ای خواهد بود که حاشیه ی نمایشگر استفاده می کند؛ از این رو اگر به طراحی تمام صفحه دلبستگی مند هستید، باید بوسیله سراغ فام های دیگر یا نسخه ی مشکی رنگ با سد پلاستیکی بروید. 

طبق گمانه زنی ها، رویداد شناساندن سری گوشی های میت ۳۰ که دو روز دیگر داخل کتاب ۲۸ شهریور برگزار می شود، میزبان هواوی واچ GT 2 همچنین خواهد حیات. هنوز درباره ی قیمت دستگاه اطلاعی در مشت نیست؛ اما هذیان تاکنون از ارج ۳۰۰ دلاری خبر داده اند.بیشتر بخوانید:iFixit اپل واچ سری 5 را کالبدشکافی کردشروع قدرتمند هواوی میت 30 درون بازار چینمیت X2 هواوی احتمالا همراه با خامه شناساندن می شودمیت 30 پرو با کسب امتیاز ۱۲۱، به صدر مسیل برترین های DxOMark رفتکوالکام به شریک شدن تجاری با هواوی ادامه می دهد