اپل واچ استودیو، ابزاری جدید بخاطر انحصاری سازی بی پرده ساعت هوشمند اپل

به نظر می رسد اپل برای خرید محصولات جدید خود، روی توان های شخصی سازی حساب ویژه ای باز کرده است. علاوه بر معرفی آیفون ۱۱، ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس داخل دو رنگ جزیی جدید سبز (mint green) و بنفش (lilac)، کوپرتینونشین ها با وضع اندازی اپل واچ استودیو (Apple Watch Studio) به کاربران این امکان را خواهند عدل تا هر ترکیبی از بدنه و دسته (بند) زمانه که می خواهند را انتخاب کنند.

تا پیش از این، اپل خویشتن بدنه ی ساعت را با بندی خاص جفت می کرد و خریداران تنها مشروع به تفویض از بین گزینه های از پیش طراحی شده ی اپل بودند. درصورتی که کاربر از بند عرضه شده بوسیله همراه ساعت رضایت نداشت، مجبور وجود با نفقه ی خودش بندی دیگر از اپل یا تولیدکننده های متفرقه خریداری کند.

دیردر اوبراین، نائب مهتر بزرگ «بخش فروشگاه ها و آدم» (Retail People ) اپل، داخل روانی رویداد معرفی آیفون های جدید تو این باره گفت:اپل همواره بهترین جا برای شخصی سازی محصولات بوده است و زمان حال عزم داریم با اپل واچ از این همچنین فراتر برویم.

به گفته ی اوبراین، به لطف تنوع بدنه و بند، اپل واچ استودیو «بیش از هزار راه مختلف» برای شخصی سازی ساعت دراختیار کاربر صبر خواهد داد. مقاله های مرتبط:اپل واچ 5 معرفی کردن شد؛ بدنه ی جدید و ابدار افزار پرعضله ترقیمت و تاریخچه عرضه ی اپل واچ 5 نمایان شد

اپل واچ سری ۵ در چهار مدل آلومینیومی (در ته رنگ های نقره ای، طلایی و خاکستری فضایی)، فولاد ضدزنگ (در رنگ جزیی های طلایی، نقره ای و مشکی فضایی)، سرامیکی (به رنگ سفید) و مدل متاخر تیتانیومی عرضه خواهد شد. اپل همچنین طیف جدیدی از بندها را معرفی کرده است که برخی از آن ها متناسب با رنگ های جدید آیفون ۱۱ طراحی شده اند.

البته اپل همچنان اپل واچ را به عارض جفت های از پیش آماده شده ی «شایسته کردن و بند» درون سایت خود به فروش می رساند؛ ولی هنگامی که داخل سایت کمی به سمت پایین ورق اسکرول کنید، گزینه ی Apple Watch Studio را خواهید دید. تو این صفحه کاربر قادر خواهد بود پیمانه ی ساعت، نوع جسم و بند سلیقه خویشتن را انتخاب بطی ء و نتیجه را به رخساره وقت ای در سایت ببیند.

سرویس جدید اپل شاید درنگاه مبدا حرکتی ساده و ناچیز اهمیت به دیدن برسد؛ ولی باید درنظر داشت که محدود وجود داشتن سنخ بند به بدنه ی انتخابی، باعث شده حیات بسیاری از دوست داران اپل واچ به فروش بندهای متفاوت، از تولیدکننده های متفرقه روی بیاورند. اپل با این دگرگونی تقلا دارد این دسته از مشتریان را به استعمال از بندهای پیدایش خود مجاب درنگ.  بیشتر بخوانید:صندوق گشایی آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکستوسعه دهنده اکسپلویت چک میت از تأثیرات عمیق آن پهلو محصولات اپل می گویدپتنت جدید اپل از روشن شدن مکرر لوگو تو محصولات خبر می دهددر عارض فراموشی اشاره عبور آیفون و آیپد باید چه کرد؟iOS 13.1.1 منتشر شد