نگاه نزدیک ویدئویی به گوشی های خانواده میت 30 و ساعت هواوی واچ GT 2

هواوی از مدت ها پیش وعده داده حیات که قصد دارد با برگزاری رویدادی، جدیدترین محصولاتش را بوسیله عرضه بگذارد. کنفرانس عام هواوی فرجام عصر روز گذشته برگزار شد و این شرکت چینی با دست پر در آن حضور پیدا کرد. چینی ها روز گذشته گوشی های خانواده ی میت ۳۰ را شامل مدل عادی میت ۳۰،  میت ۳۰ پرو و میت ۳۰ RS پورشه دیزاین شناساندن کردند. این همکاری همچنین یک تلویزیون 4K را با نامویژن TV در کنار میزان جدید زمانه هوشمندش یعنی هواوی واچ GT 2 رونمایی کرد.

هواوی به طور معمول در ماه های پایانی سال میلادی، گوشی های متاخر قوم ی Mate را معرفی می نرم. امسال همچنین این شرکت مشت بوسیله کار مشابهی زد و جدیدترین دستاوردهایش در مملکت ی گوشی های هوشمند را در قالب سه گانه موبایل جدید در معرض دید صبر عدل.

ابتدایی محصول، استاندارد عادی میت ۳۰ است که به نمایشگر OLED با روشنی ۲۳۴۰ تو ۱۰۸۰ پیکسل و نسبت تصویر ۱۹.۵:۹ مهیا شده و در قسمت بالایی نمایشگر آن بریدگی کوچکی برای میزبانی از دوربین سلفی و چند نوع حسگر دیده می شود. میت ۳۰ بخاطر پردازش وظایف مختلفی که به آن محول می شود از پردازنده ی جدید کرین ۹۹۰ استعمال می کند.

کرین ۹۹۰ که چند هفته از رونمایی رسمی آن می گذرد، مجهز بوسیله یک مودم 5G اختصاصی است که طبق ادعای هواوی، ۱۴ آنتن 5G و به نعوظ کلی ۲۱ آنتن دارد. رقبای این گوشی به طور معمول دارای تنها ۶ آنتن 5G هستند. نفاق بین سرعت اینترنت میت ۳۰ با دیگر گوشی ها، روز گذشته در مقایسه ی ویدئویی پخش شده در کنفرانس هواوی واضح شد. جایی که این شریک شدن میت ۳۰ پرو و گلکسی نوت ۱۰ پلاس 5G را به عارض مستقیم در ویدئویی مقایسه کرد و دیدیم که پرچم دار هواوی سرعتی تا ۵۰ درصد بیشتر دارد.

گوشی دوم که پرچم دار اصلی هواوی بخاطر رقابت با بزرگان بازار به حساب می آید، هواوی میت ۳۰ پرو است که از نقشه کشی مشابه میت ۳۰ در پنل پشتی نصیب می برد، اما در پنل جلویی دارای نمایشگری خاص با معروفیت هورایزن دیسپلی است که در کناره های آن گواه انحنای ۸۸ درجه ای هستیم. استعمال از چنین نمایشگری باعث شده است هواوی هیچگاه روش دکمه ی فیزیکی را تو کناره های میت ۳۰ پرو استراحت ندهد و بوسیله جای آن بوسیله مصرف از چند نوع ژست لمسی روی بیاورد. از طریق این ژست های لمسی حزن می توان ولوم صدا را ارتفاع و پایین کرد و هم به کارهای دیگری نظیر ستاندن عکس و فیلم پرداخت. میت ۳۰ پرو همچون برادر کوچک ترش از حسگر جای پا انگشت درون مادون نمایشگر یکروز می سرما و در پنل پشتی اش از چهار دوربین جداگانه بهره می گیرد. میت ۳۰ پرو همچون میت ۳۰ اسپیکر ندارد و صدای دستگاه از شیوه نمایشگر پخش می شود.

هواوی داخل مراسم دیروز بوسیله معرفی کردن این دو گوشی بسنده نکرد و نمونه ویژه ای از درفش دار جدیدش را با طراحی اختصاص به اشتهار هواوی میت ۳۰ RS پورشه دیزاین تو معرض دید قرار عدل. شرکت پورشه به طور معمول بوسیله ساخت خودروهای مدرن و پرسرعت عادت دارد و این شیوه درمورد نسخه ی پورشه ی میت ۳۰ همچنین خلوص می بطی ء. متشابه مدل های پیشین، معیار پورشه دیزاین میت ۳۰ نیز فراغت است با ترکیب چرمِ مشت ساز و شیشه تولید شود. میت ۳۰ RS پورشه دیزاین از باتری قدرتمند ۴٬۵۰۰ میلی آمپرساعتی داخل بر مدل سازی دوست داشتنی یکروز مند است و در رنگ های قرمز و مشکی در دسترس صبر خواهد گرفت. 

یکی از محصولات جالب تشریفات روز گذشته ی هواوی، شایسته کردن هوشمند واچ GT 2 بود. این ساعت به نمایشگر ابد روبرو با پنل OLED مجهز شده است و بوسیله جای WearOS از سیستم عامل تبعه چینی ها با نام LiteOS بهره می گیرد. هواوی واچ GT 2 قرار است درون دو مقیاس مجزا با نمایشگرهای ۱.۳۹ و ۱.۲ اینچ روانه ی بازار شود. براساس اخبار رسمی، نمایشگر ۱.۳۹ اینچ وضوحی معادل ۴۵۴ در ۴۵۴ پیکسل را نمایش می دهد و نمایشگر ۱.۲ اینچ وضوح ۳۹۰ داخل ۳۹۰ پیکسل دارد. نیز این زمانه هوشمند جدید برای پردازش وظایف مختلف از تراشه ی کرین A1 تاسیس خود هواوی بهره می گیرد و با یک مرحله شارژ تا دو هفته دوام می آورد. 

دیدگاه شما کاربران زومیت درمورد محصولات متاخر هواوی چیست؟ گوشی ها و ساعت جدید این شرکت توانستند انتظارات شما را برآورده کنند؟

قیمت بوسیله روز، مشخصات متخصص و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه ی گوشی هوشمند حاجت دارید را درون حصه محصولات زومیت بیابید. داخل این بخش، علاوه بر مشخصات فنی کنجکاو و پاسخ به سوالات شما، امکان مقایسه ی دو خواه چند میوه درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس شما خواهد بود.  شما می توانید برای اطلاع از آخرین  قیمت گوشی سامسونگ،  شیائومی،  هواوی و  آیفون های اپل از بسرنوشت شوم دچار کردن محصولات زومیت استفاده کنید. مشاهده لیست قیمت گوشیبیشتر بخوانید:خراج مقایسه دوربین آیفون 11 پرو، گلکسی نوت 10 پلاس، هواوی اثر 30 پرو و آیفون 11ویدئوی متاخر هواوی میت ایکس خبر از معرفی قریب الوقوع آن می دهدرشد سالانه ۲۹ درصدی میزان فروش گوشی های هواویهواوی انجوی 10، ۲۷ مهر به طور رسمی داخل چین شناساندن خواهد شدهواوی میت ایکس قرار است اواخر اکتبر در گره نمایش شود