پیروزی مردان هندبال ایران درون انتخابی المپیک/ تقلا بخاطر تصرف نشانی پنجم

بوسیله گزارش ایسنا، درون ادامه رقابت های اسب سواری انتخابی المپیک، تیم ملی ایران از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (پنج شنبه) برای کسب عنوان پنجم برابر هنگ کنگ به بازار رفت  و با شمار ۴۸ پیاده شدن ۱۶  به پیروزی رسید.

ملی پوشان ایران نیمه اول بازی را با حساب ۲۵ بر ۶ به پایان رساندند. این برتری تا عاقبت مسابقه حفظ کردن شد و در نهایت با حساب ۴۸ بر ۱۶ هماورد خویشتن را شکست دادند.

تیم ملی برای کسب عنوان پنجم باید فردا موافق کویت بوسیله بازار برود.

میلاد قلندری، محمدعلی قاسمی، جلال کیانی، شاهو نصرتی، وحید مسعودی، مهرداد صمصامی، الله نعمت استکی، افشین صادقی، مهران حسینی، شهاب صادق زاده،، مجتبی حیدرپور، امین کاظمی، محمدامین فرهادی، سلامان بربط، مجتبی کرمیان، علی رحیمی، محمد سیاوشی و محسن باباصفری بازیکنان اعزامی ایران در این مسابقات هستند. تربیت تیم ایران را علیرضا حبیبی بر عهده دارد.

ملی پوشان ایران تو مرحله گروهی این مسابقات مقابل تیم عنف جنوبی با مولود ۲۸ کنار ۲۷ بوسیله پیروزی رسیدند، با شمار ۲۹ به خشکی امدن ۲۶ مغلوب بحرین شدند و داخل بازی با کویت به تساوی ۳۶ کنار ۳۶ دست یافتند که با صبر شهود در رله سوم گروه خویشتن اقبال کسب سهمیه المپیک را از مشت دادند و اکنون برای تصرف عنوان پنجمی این رقابت ها تلاش می کنند.

انتهای پیام