الزام جنوبی به دنبال اجرای قرنطینه با کاربرد از مچ بند الکترونیکی

اخبار رسمی به مشت رسا از کره ی جنوبی حاکی از آن هستند که احتمالا دولت این ناحیه قصد دارد از نوعی مچ بندالکترونیکی به سرود اجرای طرح قرنطینه استعمال کند. زور ی جنوبی به منظور مهار هرچه بیشتر شیوع کرونا به زودی طرح قرنطینه ی اشتراکی را بوسیله شکلی فراخ تر انجام خواهد کرد.

البته طبق گفته های یون تائه هو، مدیرکل جزء سیاست گذاری های بهداشتی تو وزارت بهداشت و رفاه کره ی جنوبی، استفاده از مچ سد الکترونیکی تنها یک گزینه از بین چند گزینه ای است که شانس برای عملی کردن طرح قرنطینه و نظارت روی افراد، داخل قاعده دارد. یون در این زمینه می گوید: «بسیاری از کسانی که در قرنطینه هستند پروتکل های اطلاع دادن شده را رعایت می کنند، اما در مواردی شاهد بروز تخلفاتی همچنین بوده ایم. پس از بحث و تبادل نظر بیشتر، داخل نهایت کارآمدترین گونه را گزینش و اجرا خواهیم کرد». یون تائه هو درون ادامه ی سخنانش اضافه کرد که دولت کره ی جنوبی بوسیله انعام از آثار مسئله منفی که ممکن است پهلو اثر استفاده از مچ بند الکترونیکی ابداع شوند، آگاهی دارد. مقاله های مرتبط:ویروس کرونا چیست؟ علائم بیماری، نحوه انتقال و روند شیوعآموزش همگانی ویروس کرونا: پیشگیری و دانستنی های ضروری

جدیدترین آمار مدال می دهد بخت کره ی جنوبی دستور داده است ۴۶ هزاره و ۵۶۶ نفر کوچکتر قرنطینه ی اجباری قرار گیرند که از بین این افراد، ۳۶ هزاره و ۴۲۴ نفر بوسیله تری از سفر خارجی به داخل قلمرو بازگشته اند. عنف ی جنوبی قانونی متاخر وضع کرده است که براساس آن تمامی افرادی که از بیرون به این کشور واقف می شوند باید بوسیله مدت ۲ هفته بوسیله رخساره جبری قرنطینه شوند. دولت عنف همچنین به کسانی که در قرنطینه هستند گفته است اپلیکیشن عام وزارت بهداشت را دانلود و نصب کنند تا بتوانند از ضابطه آن، وضعیت خودشان را بوسیله مسئولان ذی ربط خبر دهند. 

آمار رسمی مدال می دهد تاکنون ۷۵ نفر از افراد یادشده قوانین قرنطینه ی الزامی اضطرار ی جنوبی را باطل کرده اند. از این تعداد، ۶ نفر به معصیت زیر پا گذاشتن قوانین دولتی در مملکت ی بهداشت، تحت بازجویی پاسبان راحتی محزون اند. کره ی جنوبی کام دارد حساب افرادی که در قرنطینه ی قهری قرار می گیرند هنگام روزهای پیش رو به ۸۰ تا ۹۰ هزار نفر برسد. 

افزون بر مچ بند الکترونیکی، دولت کره گزینه هایی دیگر نیز روی میز دارد. یکی از گزینه ها این است که شمار تماس هایی که مراکز بهداشتی به رخساره گاه و بی گاه با افراد تحت قرنطینه استوار می کنند، افزایش یابد. عنف ی جنوبی همچنین بوسیله دیدار حضوری متخصصان حوزه ی بهداشت از افراد عرشه قرنطینه بدون اطلاع قبلی فکر می نرم. تا روز سه گانه شنبه ی گذشته آمار مبتلایان معارفه شده به ویروس کرونا تو اجبار ی جنوبی ۱۰٬۳۳۱ نفر بوده که داخل بین آن ها متأسفانه ۱۹۲ نفر جان خود را از دست داده اند. از زمان همه گیری کووید ۱۹، ۴۷۷ هزار و ۳۰۴ نفر در کره ی جنوبی آزمایش تشخیص کرونا داده اند. آمار علامت می دهد سرعت اضافه شمار افراد مبتلاشده به کرونا در کره به شکل درخورتوجهی کند شده است.

در ماه گذشته ی میلادی دولت زور ی جنوبی چندین اپلیکیشن منتشر کرد که با مصرف از آن ها کاربران می توانند شرایط موجودی ماسک های بهداشتی را در داروخانه ی مجاور خود، مطالعه کنند. بدین ترتیب مردم از حدس کمبود ماسک بهداشتی هوشیار خواهند شد و صف های طولانی در برابر داروخانه ها تشکیل نخواهند قسط. از طرفی دیگر برخی از شرکت های فناوری پایه بزرگ بسان سامسونگ و ال جی که متعلق به کره هستند تصمیم خمود اند بخاطر جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا، فعالیت شماری از کارخانه های تولیدی خویشتن را بوسیله حالت تعلیق دربیاورند.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی در بنیاد ی اقدامات دولت اضطرار بوسیله منظور مهار ویروس کرونا دارید؟جدیدترین اخبار، مقالات و اطلاعیه های رسمی تو وفاق با کووید ۱۹ را تو ورق ی اختصاص ی آن در زومیت بخوانیدبیشتر بخوانید:طرح بور گذاری هوشمند؛ ملک براساس وضعیت مسری کرونا به مناطق سفید، زرد و قرمز تقسیم می شودبحران خوردنی در کمین کشورها؛ به جای ویروس کرونا، گرسنگی ما را خواهد کشتتفاهم نامه دیجی کالا، ستاد مقابله با کرونا و حجره اصناف برای ایمنی از کسب وکارهای آسیب دیدهجدال هيئت قانونگذاری اروپا با اپل و گوگل پهلو سر توسعه فناوری ردگیری ویروس کرونابیل گیتس: رزم بشر با کووید ۱۹ یک تلاطم جهانی است