یونس امامی: پشت بام خانه مسابقه می کنم

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، یونس امامی دارنده نشان برنز جهان این روزها باید خود را بخاطر مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده می کرد که تمامی مسابقات لغو شد. امامی درباره شرایطش بوسیله همشهری گفت: همه چیز تبدیل کرده ما سفینه گیرا بیشتر ایام سال را داخل اردو بودیم و اینک بیش از یک ماه است که اردو تعطیل شده است. خیلی نفس ها مهمانی را در لشکرگاه سپری می کردیم ولی امسال تو خانه بودیم و برای تمرین کردن مشکلات و دغدغه هایی را داشتیم که هیچگاه ثانیه فکرش را را غم نمی کردیم برایمان پیش بیاید.

دارنده نشان برنز جهان در سال 2019 امتداد قسط: در حال مهیا که باشگاهمان در شهریار تعطیل است خواه پشت بام خانه تمرین می کنم یا داخل صحن خانه حرکات بدنسازی را ارتکاب می دهم. ولی چیزی که بیشتر از همگی چیز فکرم را توقیف کرده  بلاتکلیفی است. مشخص نیست مسابقات قرار است چه زمانی برگزار شود البته که این شرایط بخاطر همگی دنیاست ولی خیلی شرایط محنت است امیدوارم خیلی مهلت اوضاع بهتر شود.

یونس امامی در پاسخ به این پرسیدن که کسی از اعضا قوم گرفتار این بیماری شده است گفت: خداروشکر همگی خوب است و مشکل خاصی نیست ولی می شنویم که دوست و آشنا بوسیله کرونا مبتلا شدند و از این علت وضعیت اصلا خوب حلق. امیدوارم شرایط هرچه زودترعادی شود تا همه به شرایط عادی برگردند بندگان رب کادر درمان شرایطشان از سایر مردم شیرهدار تیز است مدتهاست خانواده هایشان را ندیده اند و در خط مقدم این مصیبت برای بهبود مردم دارند مجاهدت می کنند.