آنچه تاکنون از Apple Watch 6 می دانیم

گجت های پوشیدنی مثل اپل واچ رفته رفته در حال محبوب ترشدن هستند و شرکت های تولیدکننده هرساله با معرفی قابلیت های جدید، عملکرد این گروه از گجت ها را بهبود می بخشند. اپل با نمایش ی ساعت هوشمند سابق اش،Apple Watch 5، دست به به روزرسانی بزرگی زد و اولین بار نمایشگر همیشه هویدا را روی این گجت پوشیدنی بوسیله فقره برد. تاکنون، اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که اپل واچ ۶ همچنان محدودیت های مرتبط با اشتی را افزایش خواهد داد. با زومیت همراه باشید تا سایر مشخصات احتمالی این ساعت هوشمند اپل را همچنین معاینه کنیم.طراحی

از نظر ظاهری، اپل واچ ۶ واژه نقشه کشی نسل پیشین خود را حفظ کرده است و مقابل گزارش ها، تغییری در نقشه کشی صنعت Apple Watch 6 مشاهده نمی شود و همان عناصر واقعی بوسیله کار رفته در اپل واچ ۴ و اپل واچ ۵ داخل آن وجود خواهد داشت. با این همه، دور از شوق زدودن که ارائه ی طعم جزیی بندی خواه پرداخت های متاخر تو جسم ی اپل واچ ۶ را تماشایی باشیم؛ نظیر سال گذشته که کوپرتینویی ها با معرفی اپل واچ ۵، معیار ی کامل تیتانیوم خود را به میدان عرضه کردند. هنوز اطلاعات دقیقی از سری ۶ اپل واچ تو مشت نیست؛ ولی عرضه ی فام و بندها و ویژگی های متاخر بدون تردید اتفاقی دورازذهن تراشیدن.ویژگی های پایش سلامت درون اپل واچ ۶امکان نمره سطح غلظت اکسیژن خون به اپل واچ افزایش می شود

برابر مطالعه های 9to5Mac روی کدهای iOS 14، انتظار می جوی یکی از محدودیت های اساسی اپل واچ جدید امکان تشخیص سطح اکسیژن خون باشد. در اینجا این سؤال مطرح می شود: چگونگی عملکرد این ویژگی است؟ پیش از هرچیز باید بدانیم نمونه تراکم اکسیژن خون برای هر بی همتا تندرست ۹۵ تا ۱۰۰ درصد اندازه گیری می شود و میزان کمتر از ۸۰ درصد اکسیژن داخل خون ممکن است عملکرد دل و مغز را دچار مشکلات اکید کند. امتداد ی هبوط اکسیژن داخل خون معمولا بوسیله مشکلات تنفسی یا حتی ایست قلبی منجر خواهد شد. عملکرد این فردی متشابه ویژگی اعلان ضربان قلب موجود تو WatchOS خواهد بود؛ بنابراین، اگر زمانه هوشمند اپل سطح غلظت اکسیژن را کمتر از استاندارد معادل گیری بطی ء برای کاربر اعلان می فرستد.

مقاله های مرتبط:اپل واچ سری 6 احتمالا بوسیله تاچ ID حاضر می شوداپل واچ چگونه در مواقع اضطراری بوسیله کاربران کمک می کند

علاوه کنار امکان تشخیص غلظت اکسیژن خون، اپل در حال ترقی ی انفراد نوار قلب (ECG) برای اپل واچ سری ۶ است. درحال حاضر، اپل واچ های ۴ و ۵ برای ثبت نوار قلب درون خیز های بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ درون دقیقه کارایی لازم را ندارند و احتمالا بوسیله بوسیله روزرسانی نرم افزاری یا شاید پر اب افزاری لازم باشد تا این ویژگی بخاطر ثبت نوار قلبی رفع شود.

تا این لحظه، مشخص زدودن این ویژگی های جدید مصونیت فقط در اپل واچ سری ۶ یا ازطریق به روزرسانی سیستم عامل WatchOS 7 داخل سری های ۴ و ۵ دردسترس خواهد حیات. تجربه ثابت کرده اپل همواره تلاش می درنگ مشتریان را بوسیله خرید استاندارد جدیدتر گجت های خود ترغیب کند؛ ولی باید مشتاق بمانیم و ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد.

پایش خواب

کاربران سال ها در مراد اپلیکیشن پایش وضعیت رویا روی ساعت های هوشمند اپل بوده اند و ظاهرا درون سال ۲۰۲۰، سرانجام این انفراد بخاطر کاربران مجهز خواهد شد. به گزارش 9to5Mac، جزئیات این اپلیکیشن عبارت است از:در زمان خواب، ساعت هوشمند اپل عناصر مؤثر بر کیفیت خواب کاربر را ازطریق حسگرهای مختلفی ثبت می بطی ء. این عناصر حرکت فرد داخل رویا و نبض بیرونی و صداها را محتوی می شود. داده های گردآوری شده از چونی رویا کاربر در اپلیکیشن Health و اپلیکیشن متاخر Sleep روی اپل واچ دردسترس خواهند وجود.

ازآنجاکه استعمال ی شب هنگام ی پروگرام ی Sleep از حسگرها سبب مصرف شارژ گجت هوشمند می شود، مشکل عمده بسیاری از افراد این است که اپل قضیه ی مدیریت باتری برای برنامه ی ثبت چونی خواب را چگونه حل خواهد کرد؟ موافق گزارش های 9to5Mac، کوپرتینویی ها ویژگی جدیدی بخاطر یادآوری شارژ مکرر ساعت هوشمند قبل از خواب در این گجت توسعه خواهند داد تا کاربر قبل از خوابیدن، دستگاه را از دیدن شارژ بخاطر طول شب آماده نرم.

به گفته ی بلومبرگ، برنامه ی ثبت کیفیت رویا تماس ی مستقیمی با ابدار افزار جدید دارد و تماس چندانی به نرم ابزار و جهیز عامل ندارد. بدین ترتیب، کاربران کنونی ساعت های هوشمند اپل برای یکروز بردن از این توان باید نسل جدید اپل واچ را بخرند.

سایر انفراد های WatchOSمقاله های مرتبط:انتشار ویدیویی از طرح مفهومی آیفون 12 با لبه های تخت و بدون ترک خوردگی صفحه نمایشاپل در طراحی آیفون 12 به شدت بازنگری خواهد کرد

هنوز ظاهر تراشیدن فردی رمز شده درون دیگر سری های اپل واچ نیز دردسترس باشد؛ ولی برخی امکاناتی که احتمالا تو سیستم عامل WatchOS 7 شاهدش خواهیم بود، ورق ی متاخر Infograph Pro را دربرگیرنده می شود که به تاکی متر (Tachymeter) مجهز است. تاکی متر درجه ای است که دور صفحه ی روزگار های آنالوگ درج می شود و به وسیله ی آن می توان میزان سرعت یا مسافت طی شده برحسب یک زمان فاحش را اندازه گیری کرد. همچنین، غلاف ی صفحات جدیدی با درفش کشورهای مختلف برای کاربران فراهم شده است.

به روزرسانی WatchOS 7 امکانات دیگری نیز برای کودکان و والدین به ارمغان خواهد آورد. برای مثال، ویژگی جدیدی با معروفیت SchoolTime اضافه شده است و امکان اعمال محدودیت زمانی به والدین می دهد تا برخی اپلیکیشن ها را درون ساعات مشخصی، مثلا درون ساعات کلاسی بوسیله صورت خودکار زمان بندی شده، غیرفعال کنند.

مقابل سنت هرساله ی اپل، پیش دماغ می شود اپل واچ سری ۶ سپتامبر سال جاری میلادی به همراه مقیاس های جدید iPhone معرفی شود؛ البته امکان پذیر است پاندمی کووید ۱۹ تو اجرای برخی پروگرام ها تو آینده مشکلاتی خلق درنگ. همان طورکه در برخی گزارش ها نقل شده است، معرفی iPhone 12 بوسیله حدس زیاد به دلیل شرایط ناهماهنگ اقتصادی و همه گیری کووید ۱۹ با تأخیر همراه خواهد بود. هنوز به طورقطع نمی توان مطمئن وجود اپل واچ ۶ نیز با تأخیر عرضه شوند یا نه.

شما کاربران زومیت مقصود دارید چه قابلیت هایی در سری متاخر زمانه های هوشمند اپل مشاهده کنید.بیشتر بخوانید:iFixit جزئیات قطعات برازنده تعویض بین آیفون SE متاخر و آیفون 8 را منتشر کرداپل تولید متراکم آیفون 12 را یک ماه بوسیله تأخیر می اندازدویدئو تبلیغاتی جدید اپل درباره آیپد پرو 2020 و صفحه مفتاح Magic Keyboardحسگر LiDAR آیپد پرو بیشتر از عکاسی، روی واقعیت افزوده متمرکز استاپل قابلیتی جدید برای گشایش عمر باتری مک بوک معرفی کرد