روزگار هوشمند شیائومی Haylou Solar فاقد سلول خورشیدی است

ساعت هوشمندشیائومی Heylou Solar (تلفظ بی عیب آن مشابه Hello است) با دستیابی به اهداف مدنظر از تنخواه گذاری جمعی تو تاریخ ۱۸ ماه مه سال جاری میلادی آماده ی ارسال خواهد شد. اگر تا این نفس فکر می کردید که اسم Heylou انتخاب جالبی نبوده است، حالا که مشخص شده این ساعت هوشمند بدون تجهیزشدن بوسیله سلول خورشیدی Solar نامیده می شود، چه حسی خواهید داشت!

ساعت هوشمند شیائومی هلو سولار باتری با برخورداری از ظرفیت ۳۴۰ میلی آمپرساعتی تا ۳۰ روز شارژدهی خواهد داشت؛ البته اگر ویژگی اندازه گیری خیز بیرونی را تمام طول شبانه روز فعال نگهدارید این میزان شارژدهی نصف خواهد شد. گذشته از اسمی که دارد، زمانه هوشمند بسیار مرحمت است و باتوجه بوسیله هزینه ای که می کنید امکانات بسیار اضافی را تو جوانمردی شما راحتی خواهد قسط. نرخ سولار ۱۵۰ یوآن چروک است که پیمانه ۲۱ دلار خواه ۲۰ پوند خواهد شد. این میزان بودجه برای ابتیاع دست بندهای هوشمند قانون دان به دیدن می رسد؛ اما شاید باورش شیرهدار باشد که با این هزینه بتوان ساعت هوشمندی خریداری کرد که فراهم بوسیله نمایشگر گرد ۱/۲۸ اینچی از نوع LCD با وضوح تمثال ۲۴۰×۲۴۰ است و داخل محیط های کم نور یا پرنور رنگ های شفافی تولید می نرم. اندام ی ساعت از جنس فلز است و قطر ۴۵.۳ میلی متری دارد و حرمت بند سیلیکونی منعطف آن ۲۲میلی متر است.

گواهی IP68 شایسته کردن هوشمند شیائومی نشان می دهد تا مقدار زیادی تو موافق واکنش رطوبت و گردوغبار امین است و کاربر می تواند به قرار در گرمابه خواه حتی تو استخر آن را همراه خویشتن داشته باشد. این گجت از ورزش های مختلفی به غیراز شنا، نظیر: دویدن، پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهنوردی، آمادگی جسمانی، ژیمناستیک، بسکتبال، هندبال و قایقرانی پشتیبانی می کند و می تواند با ثبت چونی خواب شما در سلامت نقش مفیدی داشته باشد و تمرینات تنفسی مختلفی را به شما پیشنهاد دهد.مقاله های مرتبط:می واچ، بدوی روزگار هوشمند شیائومی با سیستم عامل Wear OS و پوسته MIUI شناساندن شدشیائومی ردمی سد را با قیمت پایین تر و قابلیت های بیشتر از می بند 4 رونمایی کرد

شایسته کردن Haylou Solar به هر گوشی هوشمندی از اندروید محزون تا آی او اس از طریق بلوتوث متصل می شود و تمام امکاناتی که از یک زمانه هوشمند انتظار می رود را برای کاربر فراهم می یواش. برای مثال، کنترل موسیقی، تبلیغ ها، آب وهوا و دیگر ویژگی های مرسوم. توجه داشته باشید که این گجت سیستم عامل اختصاصی دارد و اعتماد کنار سیستم عامل Wear OS گوگل نیست و برای همگام سازی و اتصال به گوشی باید دستور کار ی Haylou Fit را گمارش کنید.

انبازی اصلی Haylou جزء اولین شرکت هایی است که بوسیله اکوسیستم شیائومی پیوسته است و غالب محصولاتش درون مملکت ی لوازم جانبی شنیداری وجود تا اینکه مقدماتی شایسته کردن هوشمند خویشتن را در سال گذشته عرضه کرد و اکنون زمانه هوشمند سولار دومین شایسته کردن هوشمند نقشه کشی شده توسط این مشارکت به شمار می جوی.بیشتر بخوانید:بهترین ساعت هوشمند و دستبند هوشمند با قیمت های مختلفغول های فناوری اجازه بازگشایی کارخانجاتشان داخل هند را دریافت کردندردمی 9 پیش از شناساندن در وب سایت رسمی شیائومی قرار گرفترابط کاربری MIUI 12 در ۳۰ اردیبهشت به ارائه جهانی می رسدتاریخ انتشار نخستین نسخه بتا اندروید 11 مشخص شد