ادامه لیگ هندبال رومانی از خرداد

به گزارش ایسنا، لیگ پیاده روی رومانی به دلیل عالمگیر ویروس کرونا مدتی با تعطیلی مواجه شده وجود اما قرار است از ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد) دنباله نمایان نرم. محسن باباصفری در آویشن Timisoara، شاهو نصرتی در تیم بیزائو و سیدعلیرضا موسوی و سعید حیدری راد در تیم دینامو بخارست چهار لژیونر فوتبال ایران هستند که در لیگ رومانی مشغول هستند.

باباصفری می گوید که قرار است لیگ اسب سواری رومانی از خرداد ماه از عادت گرفته شود و از ۱۰ روز دیگر نیز تمریناتشان آغاز خواهد شد.

محسن باباصفری در گفت وگو با ایسنا، تو تک ادامه مسابقات لیگ اسب سواری رومانی اظهار کرد: مسئولان روز گذشته غرض گرفتند که لیگ را امتداد دهند. البته صبر شد ۱۸ ماه می (۲۹ اردیبهشت) مجدد جلسه ای داشته باشند و در این مورد غرض نهایی را اعلام کنند ولی ۹۰ درصد لیگ هندبال را داخل ماه ژوئن امتداد خواهند عدالت.

وی امتداد داد: اکنون قرار بر این است که از ۱۰ روز دیگر یعنی ۱۵ می (۲۶ اردیبهشت) تمرینات خویشتن را آغاز کنیم. بازی های ظهر الباقی و کاپ رومانی نیز از ۱۴ تا ۲۸ ژوئن (۲۵ خرداد تا ۸ تیر) انجام خواهد شد.

لژیونر فوتبال ایران تو مورد انفصال جدید خویشتن همچنین گفت: قبل از عالمگیر کرونا چند پیشنهاد از کشورهای مختلف داشتم ولی به خاطر مسری کرونا در شرایط انعام نیستیم و همه چیز تحت فایده این بیماری قرار محزون است. فعلا که پیشنهادی نیست.

انتهای پیام