منابع بیشتری از تجهیز اپل واچ سری 6 به قابلیت پایش خواب شناسایی می دهند

هرچه زمان می گذرد رسانه های بیشتری از احتمال افزایش شدن نبوغ های پایش رویا و نیز تعیین سطح اکسیژن خون به نسخه ی اتیه جهیز عامل watchOS اطلاع می دهند. پشتیبانی watchOS 7 از قابلیت های یادشده پیش برنده داخل حد چند شایعه ی ساده بود، اما زمان حال منابع بیشتری درون این رابطه سخن بوسیله میان آورده اند. 

بر اساس جدیدترین گزارش ها، دوده مربوط باینده شایسته کردن های هوشمند اپل یعنیاپل واچ سری ۶ (Apple Watch Series 6) قرار است به توان های پایش خواب کاربر و گلچین سطح اکسیژن خون او مهیا شود. با این حال خبر رادیکال این است که قابلیت های موردبحث ازطریق نسخه ی جدید watchOS برای ساعت های قدیمی نیز داخل دسترس قرار خواهند گرفت.

داخل حال مهیا رسانه ها می گویند watchOS 7 برایاپل واچ سری ۳ و تمامی ساعت های جدیدتر منتشر خواهد شد. موضوعی که علامت می دهد اپل قصد دارد به صورت رسمی پشتیبانی از شایسته کردن های سری ۱وسری ۲ را فرجام دهد. ناگفته نماند اهالی کوپرتینو watchOS 6 را بخاطر طایفه های ابتدا و دوم ساعت های هوشمندشان منتشر نکردند، اما نسخه ی ۶/۱ در کمال شگفتی برای آن ها در دسترس قرار گرفت.

رسانه ی iFixit که داخل زمینه ی کالبدشکافی محصولات الکترونیکی فعالیت می نرم داخل سال ۲۰۱۵ مخبر شد که روزگار های قدیمی اپل از شمارش سخت افزاری اقتدار پشتیبانی از استعداد تعیین سطح اکسیژن خون را دارند. با این حال تاکنون درنگ ادوات اپل واچ هیچ گونه استعمال ای سخت اسباب یادشده نکرده است. با در دیدن گرفتن همین موضوع می توانیم بگوییم که قابلیت تعیین سطح اکسیژن خون راحتی نیست به صورت شخصی در وارستگی ساعت هوشمند اپل واچ سری ۶ باشد.

قابلیت پایش رویا کاربر از ضابطه چندین اپلیکیشن متفرقه برای ساعت های قدیمی اپل در دسترس قرار می گیرد؛ با این حال دشوار مهمی در این زمینه وجود دارد. باتری اپل واچ سری ۶ باید یک کود در روز شارژ شود و بسیاری از انسان این کار را شب ها ارتکاب می دهند تا در طول روز بتوانند به صورت کامل از ساعت موجودی استفاده کنند. اپل واچ سری ۶ (خواه احتمالا بوسیله نعوظ کلی سیستم عامل watchOS 7 ) انرژی کمتری از باتری ایجاب خواهند کرد تا بدین قانون امکان مصرف از قابلیت پایش رویا مهیا شود.

استعداد های اضافی دیگری که گفته می شود قرار است هنگام انتشار watchOS 7 بوسیله ساعت های هوشمند اپل بیایند شامل اعمال بهبودهایی درون دستیار صوتی سیری، حالتی ویژه برای کودکان، اعمال تغییراتی بنیادی در حالت های ورزشی و واچ فیس های زیبنده به اشتراک گذاری می شوند. همچنین بوسیله تازگی اعلام شده است که احتمالا اپل در زمانه هوشمند سری ۶ فناوری تاچ ID را با دیجیتال کرون (دکمه ی چرخان کناری) یکپارچه می یواش.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی داخل این اساس دارید؟بیشتر بخوانید:اپل شریک Luxshare را انگیزش کرد خود را برای رقابت در تأمین قطعات آیفون آماده کندچین تصمیم گرفته شرکت های آمریکایی مثل اپل را درون فهرست «همکاری های بی اعتبار» فراغت دهدعینک واقعیت افزوده اپل احتمالا مشت کم تا سال ۲۰۲۲ عرضه نمی شوداپل استارتاپ NextVR را در مملکت واقعیت مجازی تصاحب کردترامپ: شرکت هایی که محصولاتشان را بیرون از آمریکا تولید می کنند، باید مالیات بیشتری بپردازند