یونس امامی: پشت بام خانه تمرین می کنم

به گزارش همشهری آنلاین، یونس امامی دارنده مدال برنز جهان این روزها باید خویشتن را بخاطر مسابقات تصرف سهمیه المپیک آماده می کرد که تمامی مسابقات لغو شد. امامی درباره شرایطش بوسیله همشهری گفت: همگی چیز تغییر کرده ما کشتی چیز سخت بیشتر ایام سال را در اردو بودیم و حالا متجاوز از یک ماه است که اردو تعطیل شده است. خیلی لحظه ها عید را در اردو سپری می کردیم ولی امسال داخل ساختمان بودیم و برای محک کردن مشکلات و دغدغه هایی را داشتیم که هیچ وقت فکرش را را حزن نمی کردیم برایمان پیش بیاید.

دارنده علامت برنز جهان در سال 2019 ادامه داد: در حال مهیا که باشگاهمان در شهریار تعطیل است خواه پشت بام خانه محک می کنم یا در محوطه ساختمان حرکات بدنسازی را ادا می دهم. ولی چیزی که بیشتر از همه چیز فکرم را محبوس کرده  بلاتکلیفی است. جلوه گر تراشیدن مسابقات استراحت است چه زمانی برگزار شود البته که این شرایط برای همگی دنیاست ولی مفرط شرایط مشقت است امیدوارم خیلی زود اوضاع بهتر شود.

یونس امامی تو پاسخ به این سوال که کسی از اعضا قوم محبوس این مصیبت شده است گفت: خداروشکر همه خوب است و دشوار خاصی نیست ولی می شنویم که دوست و آشنا به کرونا مبتلا شدند و از این جهت شرایط اصلا خوب نیست. امیدوارم شرایط هرچه زودترعادی شود تا همه بوسیله شرایط عادی برگردند بندگان خدا کادر تداوی شرایطشان از سایر انسان سخت تر است مدتهاست خانواده هایشان را ندیده اند و تو خط گران کردن این بلای ناگهانی برای بهبود آدم دارند تلاش می کنند.