واکنش محمد گرایی به ماجرای برگزینی او یا عبدولی برای المپیک

به گزاش همشهری آنلاین، محمدعلی گرایی دارنده دو مدال برنز جهان درباره شرایطش به همشهری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا از پیش از سال جدید به شیراز آمدم و داخل حال حاضر غم همینجا در کنار قوم هستم. وضعیت برای تمرین کردن متعدد شاداب شده، پیدا کردن حریف تمرینی خودش یک معضل بزرگ است. دلم بخاطر اون روزها که مرده محک می کردم تنگ شده است. برنامه تمرینم بیشتر اینطور است که هوازی و وزنه کار می کنم.

قهرمان بازی های آسیایی جاکارتا در پاسخ به این سوال که با محمدرضا برادر کوچکترش تمرین می کند یا خیر گفت: محمدرضا از من سبک تر است با حزن مشق می کنیم اما برای اینکه یک تمرین خوب داشته باشید باید با حریفان مختلفی قد به جسم بشوی که در حال فراهم خیال نکنم هیچگاه کشتی گیری این امکان را داشته باشد. تو نظر هم داشته باشید محفل ها همه تعطیل شده و این یکی دیگر از مشکلات ورزشکاران صنف ای است. امیدوارم این مصیبت هرچه زودتر دورانش کامل شود تا دوباره همه چیز مشابه قبل شود.

گرایی امتداد داد: این را هم دوست دارم بگویم تو کنار این ماندگی ها که گفتم کیف هایی را اندوه چشیدیم آن هم در کنار قوم وجود داشتن است. مدت زیادی از ایام سال را  درون اردوهای تیم ملی هستم و تا بوسیله حال نشده بود مدت متجاوز درون شیراز و تو کنار خانواده باشم.

گرایی داخل جواب اینکه او سهمیه المپیک را کسب کرده اما عبدولی قصد دارد برای آستان در المپیک به وزنش بیاید با این حال تامل می بطی ء کدام یک راهی توکیو شوند می گوید: سهمیه المپیک را در مسابقات جهانی قزاقستان گرفتم اما همانطور که می دانید سهمیه بخاطر  فرد محو و مال سرزمین است از این سبب هر تصمیمی که کادر متخصص بگیرد باید به آن عرض گذاشت تا آنجایی که به من مربوط است کامل تلاشم را خواهم کرد.

انتهای پیام