سرقت از منزل چهره اسمی سفینه | ۴ نشان طلای جهانی را دزدیدند

به گزارش همشهری آنلاین ابراهیم جوادی درون گفت و گو با ایسنا، با اطلاع دادن این مطلب، اظهار کرد: ما قدیم در منزل هستیم اما ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه دیشب پس از تماس پسرم برای شام به منزل او رفتیم و سپس ساعت ۱۲ شب نیز بازگشتیم اما بدبختانه مشاهده کردیم سارق یا سارقین ۲ قفل دروازه مخالف سرقت را شکسته اند و رفتار به سرقت کرده اند.

دارنده ۴ طلای جهان افزود: علاوه بر سرقت وسایلی مثل فرش، سماور آنتیک با ارزش و شایسته کردن ایتالیایی بزرگ رومیزی که حدود ۲۰ کیلو وزن داشت، سارقان تمام مدال هایم را هم از ویترین دزدیدند و متاسفانه ۱۸ نشان دوران قهرمانی ام از یکسره ۴ طلای جهان، یک برنز المپیک، ۲ طلای بازی های آسیایی، ارتش های جهان، ۵ دوره جام آریامهر، ابگینه دانکلوف و … به دزدیدن رفت.

وی خاطرنشان کرد: پس ازآن از این اتفاق با پلیس تماس گرفتیم و آن ها نیز موقت در محل سرقت فراهم شدند واقدامات لازم ادا شد. در حال حاضر نیز در حال روبیدن بوسیله اداره آگاهی هستم. علیرضا دبیر رییس فدراسیون همچنین دقایقی قبل رابطه گرفت و اطلاع دادن کرد با رییس آگاهی داخل اینباره صحبت خواهد کرد.

جوادی ضمن درخواست از سارقان برای مسترد داشتن مدال هایش، گفت: هر مایه ای را که برده اند متعدد مهم ازاله ولی از آن ها می خواهم مدال هایم را بازگردانند و چنانچه پول بی آرامی خواستند بوسیله آن ها می دهم. این علامت ها به درد آنها نمی خورد اما من یک زندگی برایشان زجر کشیدم.

وی خاطرنشان کرد: ابد این دغدغه را داشتم که بعد از فوت چه به خشکی امدن سر مدال هایم می آید. به همین خاطر اراده داشتم آن ها را بوسیله موزه کمیته ملی المپیک بدهم چرا که امن ترین مکان برای نگهداری مدال قهرمانان موزه کمیته المپیک است.