هدست هولولنز 2 مایکروسافت از 5G پشتیبانی خواهد کرد

ASGHازOOOON شناساندن هدست HoloLens 2 مایکروسافت بیشتر از یک سال می گذرد و این گجت پوشیدنی همچنان درحال تکامل و گشایش کشف کردن است؛ ولی هنوز برنامه ای برای ارائه به مصرف کنندگان حیات ندارد.

در وضعیت کنونی که بازدید حضوری افراد تقریبا غیرممکن شده است و به سادگی گذشته نیست، واقعیت افزوده و واقعیت رمزی ناگهان متجاوز از پیش تک توجه قرار خمود است؛ بنابراین دستگاه هایی مانند مایکروسافت هولولنز ۲ می توانند در این شرایط خودی مدال دهند و نقش کلیدی در برقراری ارتباطات انجام کنند. اخبار واقعیت ترکیبی (قصد ترکیب واقعیت های مجازی و افزوده با دنیای اصلی است) مایکروسافت تو کنفرانس رمزی بیلد ۲۰۲۰ همچنین به نقش های کلیدی هولولنز تمرکز خاصی داشته است. همکاری مایکروسافت همان طور که درحال توسعه ی ابزار گشاد ابری واقعیت افزوده ی خود است، ازسویی دیگر امکانات موجود در هدست هولولنز ۲ را نیز ترقی می دهد و این جنین با نقشه کشی یک دانگل مجزا پشتیبانی از 5G را به این گجت اضافه کرده است: بنابراین دانگل USB پشتیبانی از شبکه های LTE و 5G را بخاطر گجت فراهم می درنگ و بیش کارآمدتر خواهد شد، زیرا پیش از این هولولنز ۲ روی شبکه ی Wi-Fi کارایی داشت.

گرِگ سالیوان، مدیر مسئول واقعیت ترکیبی مایکروسافت، تغییراتی که تماشایی آن خواهیم وجود را مرور کرد. یکی از عمده ترین تغییراتی که اعمال می شود این است که سودا هولولنز ۲ گران نرخ درون کشورهای متنوع امکان پذیر خواهد شد. شرکت مایکروسافت از زمان ارائه ی این دستگاه تو آبان ماه سال گذشته هنوز اطلاعات دقیقی از میزان معامله آن به ابونمان نگذاشته است؛ ولی ترانه دارد به زودی هولولنز ۲ را درون بازار کشورهای اروپایی و تایوان، سنگاپور، کره ی جنوبی و هنگ کنگ نیز عرضه کند. علاوه براین، فروش این وسایل واقعیت ترکیبی تا تابستان در فروشگاه آنلاین مایکروسافت نیز آغاز خواهد شد. ناگفته نماند که بوسیله گفته ی مایکروسافت این وسیله تنها کاربرد تجاری دارد و ارزان کسب و کارها طراحی شده است و بوسیله هیچگاه نشانی با استعمال عمومی تناسب ندارد.مقاله های مرتبط:ایرباس از هولولنز ۲ بخاطر بهبود تولید هواپیما استعمال می کندتماشا کنید: تجدید دیدار مام با دختر از مشت رفته اش تو واقعیت مجازی

 علاوه کنار بها زیاد این محصول، کاربری آن نیز بخاطر شرکت هایی مناسب است که بوسیله ظهر گونه حل های نوآورانه برای حل مشکلاتشان می گردند. بوسیله ادعای مایکروسافت، شریک شدن هایی که از این ابزار نصیب مند شده اند در نفقه های زیادی صرفه جویی کرده اند. برای مثال، همکاری لاکهید مارتین که درزمینه ی هوافضا فعالیت می کند توانسه است با کمک هدست واقعیت ترکیبی هولولنز ۲ در یک سال مبلغی بالغ بر ۷۰ میلیون دلار نفع جویی یواش. همچنین مایکروسافت معتقد است شرکت ها با کاربرد از هولولنز ۲ و خدمات ابری آژور مدت زمان آموزش کارمندان خود را اضافه داده اند و ازسویی دیگر سرعت انجام کارها و خطاهای احتمالی و ولخرجی وقت نیز کاهش چشم گیری داشته است.

بنابه گفته ی سالیوان، استعداد آموزش از راه دور هولولنز ۲ با عنوان Dynamics 365 Guides که محبوب ترین اپلیکیشن هدست واقعیت ترکیبی مایکروسافت است، او را تو تعمیر یک ATV بوسیله خوبی راهنمایی کرده است؛ ولی به روزرسانی نرم افزاری جدید مایکروسافت برای هولولنز ۲، کنترل راه اندازی و عرضه ی خدمات از سیاق دور را آسان مرطوب خواهد کرد. از بخش های مهم دیگری که بهبود خواهند داشت می نبوغ به وسایل کنترل ندا و توان تعقیب دست رمز داشت.

پاره بنیادی تر هولولنز ۲ بیرون از گجت استراحت دارد و آن خدمات ابری واقعیت افزوده ی مایکروسافت است که رفته رفته توسعه یافته است و با صیت خدمات ابری Azure Spatial Anchors شناخته می شود که به توسعه دهندگان ساکن تو جا های متنوع رخصت می دهد با نقشه برداری و حفظ کردن ثبات شرایط دنیای واقعی، محتوای سه بُعدی را در مقیاس اصلی بوسیله وجه اشتراک مجله بگذارند. این فناوری چندپلتفرمی به توسعه دهندگان امکان توسعه ی اپلیکیشن های متنوع واقعیت ترکیبی در اندروید، آی او اس و ویندوز و سایر پلتفرم های موقوف به اطلس برداری از جهان واقعی را می دهد تا برنامه ای یکپارچه بسازند.

علاوه بر این، ادوات ابری رندرگیری مایکروسافت با نام Azure Remote Rendering از این پس مدل های واقعیت افزوده ی باکیفیت تر و با جزئیات بیشتری را داخل هدست های هولولنز ۲ و با معاون اتصال از نحو دور به سرورهای قدرتمند آژور ارائه خواهد کرد. درحالی که این خدمات ابری پیش از این دراختیار کسب و کارها بوده است، مایکروسافت اعلام کرد از امروز پیش نمایشی از کاربردهای آن به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

سرویس رندرینگ از متد دور آژور بوسیله توسعه دهندگان تو صنایع متنوع از تولیدکنندگان گرفته تا مهندسان و معماران اجازه می دهد تجربه ی تعاملی در فضا رندرشده ی سه بعدی ابزار واقعیت ترکیبی شبیه هولولنز ۲ داشته باشند. این سرویس به کاربران اجازه می دهد با دستیار غلبه فوق العاده ی کامپیوترهای آژور مدل های پیچیده را رندرگیری کنند و درلحظه آن را در دستگاه شما مدال دهد تا بتوانید در محیط سه بعد اینده با جزئیات فوق العاده تعامل کنید.مقاله های مرتبط:هرآنچه درباره هدست هولولنز 2 مایکروسافت باید بدانیداشیاء دنیای واقعی را از روال AR AR به درون دنیای مجازی نقل مکان&کنید;/lt&ul;

gt از شهید های استعمال هولولنز ۲ در شرایط موجود همه گیری کووید ۱۹ می توان به مواردی اشاره کرد که به خوبی آموزش از راه دور را هدایت کرده. است برای مثال سرویس سلامت همگانی (بریتانیا) NHS با کمک کارگرهای چندین مشارکت که برای اولین مرحله مشیت تولید وسیله تنفس (تقلبی) ونتیلاتور را داشتند، توانست با دستیار آموزش از راه دور ازطریق Dynamics 365 Remote Assist کارگران را درحین مونتاژ قطعات همراهی کند و به آن ها آموزش لازم را ارائه.

کند داخل بیمارستان ابن (سینا Avicenne) Hospital درون فرانسه نیز با استعمال از هولولنز ۲ و اپلیکیشن Dynamics 365 Remote Assist، پزشکان و کادر درمانی توانستند از راه دور مشاوره و معاینه ی بیماران را بدون حضور فیزیکی و با کاهش خطر ابتلا انجام. دهند پزشکان با دستیار واقعیت ترکیبی کپی هایی از سوابق بیماران به صورت سه بعدی خلق کردن کردند و بدین ترتیب میزان کاربرد از ابزار فیزیکی و لمس تجهیزات توسط کادر درمان را بوسیله راه چشم گیری کاهش.

دادند هدست هولولنز ۲ مایکروسافت حتی برای تعلیم و آموزش پزشکان نیز کاربر داشته. است برای مثال، تو دانشگاه کیس وسترن رزرو، ۱۸۵ دانشجوی پزشکی سال اولی با کمک گجت پوشیدنی واقعیت ترکیبی هولولنز ۲ مایکروسافت و یواش ابزار واقعیت ترکیبی HoloAnatomy، از متد دور زیر آموزش صبر.

گرفتند سایر به روزرسانی های که مایکروسافت برای هلولولنز ۲ رارائه کرده است شامل پشتیبانی از Windows Autopilot، قابلیت دارک مود می.

شود فدایی کارشناسان همچنین پیش بینی می کنند باتوجه به ارائه ی خدمات ابری برای رندرگیری های مجازی، شاید دور از حافظه نباشد که خدمات ابری آژور مایکروسافت در سایر هدست های واقعیت ترکیبی کم ارزش قیمت دردسترس قرار.گیرد بیشتر:بخوانید سامسونگ قابلیت اندازه گیری تنگ کردن خون را بوسیله ساعت های هوشمند خود تکثیر کردافزایش ۱۲ درصدی فروش ساعت هوشمند داخل سه ماهه اول ۲۰۲۰شیائومی می واچ Revolve به زودی معرفی کردن و داخل سطح جهانی نمایش می شوداطلاعات جدیدی از گلکسی واچ 3 سامسونگ منتشر شدفروش هولولنز 2 در فروشگاه مایکروسافت آغاز